Oferty sal weselnych

przez | 12 kwietnia 2021

Pewnego listopadowego wieczoru założyłem swoje ulubione Nike Jordany 1, które zostały wyprodukowane po raz pierwszy w roku 1985 oraz ulubione dresy Phat Farmy i udałem się na długi nocny spacer przez moje miasto.

Po drodze napotkałem na leżące w dużej kałuży ogłoszenie. Ze względu na intensywny opad deszczu (padało od dwóch tygodni) nie mogłem go wyjąć. Nie wziąłem parasola, więc dodatkowo padające krople spływały mi po czole i trafiały prosto w oczy, które były niebieskie. Po dłuższej chwili, odpędzając myśli o pogodzie, udało mi się wyłowić zmokniętą, kolorową kartkę. Było to ogłoszenie firmy cateringowej na wesele.  Ucieszyłem się, gdyż mój kolega Władysław, a także moja koleżanka Mieczysława z domu Kobiela zaręczyli się i zanim staną na ślubnym kobiercu, będą musieli znaleźć firmę organizującą wesela – do udanej zabawy.

Z radości wyjąłem z kieszeni batona, który dodatkowo osłodził mi tą chwilę jeszcze bardziej. Na drugiej stronie o dziwo znalazły się oferty sal weselnych oraz domów weselnych w województwie opolskim.

Choć ogłoszenie było brudne i przemoknięte, postanowiłem wziąć je do domu z myślą o znajomych zakochanych – przyszłych nowożeńcach(!). Po powrocie do domu włączyłem komputer i sprawdziłem szybko stronę reklamowaną, która znalazła się na ulotce. Przeglądając ofertę stwierdziłem, że jest to dobra i profesjonalna firma, która z pewnością będzie w stanie przygotować idealny ślub i wesele moich znajomych. W końcu lada moment staną przed pytaniem gdzie i jak zorganizować przyjęcie weselne.

Dodaj komentarz