Plenery ślubne

przez | 24 marca 2021

Pomysłowość na zdjęcia ślubne jest bardzo duża. Przeglądając zdjęcia na stronach internetowych, blogach ślubnych i w albumach znajomych zauważyć można różnorodność i pomysłowość na sesje plenerowe. Młoda Para pozuje już nie tylko w studiu fotograficznym wśród rekwizytów ale także na plaży, w parkach, ogrodach, wśród łanów zbóż czy na tle pięknych zamków. Pięknie prezentują się zakochane młode małżeństwa brodzące razem brzegiem jeziora, morza czy też biegnące przez łąkę kwietną.

Nową tendencją jest wykonywanie sesji ślubnych w centrach miast. Trend ten jest na tyle popularny, że młode pary pozujące do zdjęć spotkać można w centrach handlowych, tramwajach czy też spacerujących po ulicach. Ciekawie wyglądają zdjęcia w zgiełku miejskim wykonywane nocą przy blasku latarni ulicznych i przy lampach przejeżdżających samochodów. Ponadto wiele miast ma piękną, zabytkową starówkę, która niezwykle interesująco prezentuje się jako tło do ślubnych zdjęć. W każdym mieście odnaleźć można istne perełki architektoniczne, które mogą posłużyć jako aranżacja zdjęć nie tylko weselnych.

Do nietuzinkowych zdjęć należą między innymi takie wykonywane na dachach budynków z panoramą miasta w tle czy też w halach starych magazynów czy opuszczonych budynkach np. fabryk. Ślubna sesja plenerowa jest nie tylko szansą na uchwycenie szczęśliwego dnia Młodej Pary, ale także okazją do pokazania niezwykłych miejsc, w których żyjemy i mieszkamy. Warto poszukiwać istnych perełek i wśród nich pozować. Takie zdjęcia będą sprawiały przyszłemu małżeństwu przez wiele lat.

Dodaj komentarz