Ubranie dobrane do sylwetki

przez | 13 września 2020

Każda dziewczyna, która ma przed sobą ważne spotkanie, imprezę rodzinną lub romantyczną randkę chce dobrze wyglądać. Kobiety potrafią wiele poświęcić, by dobrze czuć się w swoim ciele: przechodzą na odpowiednie diety, uprawiają sport, dbają o włosy, cerę i paznokcie. Najważniejsza jest oczywiście kreacja, a więc ukoronowanie przygotowań. Zakup sukienki na wesele lub ważne spotkanie to nie lada wyzwanie, przynajmniej dla tych pań, które mają dobry gust. Trzeba przecież przyznać, że nie zawsze pieniądze gwarantują świetny wygląd.

Przykład: moja znajoma ma widoczną nadwagę, jasną cerę i dość przeciętną twarz. Nie jest ładna, ani tym bardziej zgrabna, jednak mimo wszystko wybiera fasony zarezerwowane dla osób naprawdę szczupłych. Efekt jest dość przewidywalny: patrząc na nią nie widzimy młodej, atrakcyjnej dziewczyny, tylko pękającą w szwach sukienkę, spod której odznaczają się przymałe figi.

Tymczasem druga dziewczyna, o podobnej budowie ciała i równie przeciętnej twarzy potrafi ubrać się tak, że wszystkim zapiera dech w piersiach. Jej sukienki są zawsze dopasowane, ale nie obcisłe i w połączeniu z wysokimi obcasami nadają sylwetce lekkości i wdzięku. Równie ważna jest fryzura i dodatki. Pierwsza dziewczyna notorycznie kręci włosy, przez co jej twarz przyjmuję idealną formę księżyca w pełni. Druga wybiera fryzury, które wysmuklają buzię i podkreślają najładniejsze elementy twarzy. W ten sposób, choć obie mają podobne warunki fizyczne, ta pierwsza nigdy nie doczeka się statusu kobiety atrakcyjnej.

Dodaj komentarz